25. پیدا کردن دوستان ایرانی

> هلند > دلفت > 25. پیدا کردن دوستان ایرانی

ایرانیا مدلای مختلفی دارن، درست مثل همه ملیت های دیگه…بعضیا دنبال پیدا کردن هم وطنا هستن و بعضیا میگن اومدیم خارج و می خوایم از ایرانیا دوری کنیم…اینو نوشتم که خدای نکرده ناامید یا ناراحت نشین اگه یه ایرانی رو دیدین و تحویلتون نگرفت…هستن کسایی که خیلی علاقمند باشن و دوستای خوبی بشین…

ایستاد (ISTUD) یه انجمن توی دلفت هست که مخفف دانشجویان ایرانی دانشگاه دلفت هست. این انجمن یه بورد داره که شامل ایرانی های فعالی هست که دوست دارن مراسم های ایرانی رو زنده کنن و فعالیت های ایرانی برای هموطناشون برپا کنن مثلا سال نو، سیزده به در، شب یلدا، کارگروه ادبی و …

این انجمن عضویت خاصی لازم نداره ولی اگر گروه فیسبوک رو عضو بشین می تونین از فعالیت هاشون مطلع بشین و در این فعالیت ها شرکت کنید و همچنین دوستای ایرانی پیدا کنید.

از اونجایی که ایرانیای دلفت خیلی زیاد هستن حتی اگه توی خیابونای دلفت هم راه برین اونقدر صدای فارسی صحبت کردن می شنوید که مبهوت میشید.

اگر مذهبی هستین و در مراسم مذهبی مرتبط دوست دارین شرکت کنید و می خواین از این مراسم مطلع بشین و دوستای ایرانی دیگه رو هم ملاقات کنید می تونید ایمیلتون رو رجیستر کنید که براتون ایمیل مراسم بیاد.

almahdi.delft@gmail.com